Zaproszenie do udziału w konferencji "Programy NAWA - kompas na drodze do umiędzynarodowienia"

Konferencja odbędzie się 26 października 2021 w Warszawie przy ulicy Chmielnej 73 w budynku VARSO, 1 piętro, sala Hall 1.

AGENDA KONFERENCJI:

10.00 –

Otwarcie i powitanie –  dr Grażyna Żebrowska, Dyrektor

Rola NAWA w procesie umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego i nauki, wybrane programy dla instytucji: Partnerstwa Strategiczne, Welcome to Poland, SPINAKER – Intensywne międzynarodowe programy kształcenia.

10.15 – 11.30

Prezentacja projektów finansowanych przez NAWA w kontekście strategii/ planu umiędzynarodowienia instytucji:

-        portfolio działań i projektów realizowanych przez instytucję;

-        osiąganie synergii.

Wystąpienia przedstawicieli uczelni realizujących projekty w programach:

Akademickie Partnerstwa Międzynarodowe

Program SPINAKER – Intensywne Międzynarodowe Programy Kształcenia

Program WELCOME TO POLAND

11.30 – 11.45

Przerwa.

Prezentacja materiałów informacyjno-promocyjnych.

11.45 – 12.40

Programy NAWA na tle potrzeb instytucji oraz kierunków rozwoju umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego i nauki – debata środowiskowa z udziałem ekspertów w dziedzinie umiędzynarodowienia szkolnictwa wyższego i nauki.

12:40 - 12.45

Zakończenie konferencji.

Prezentacja materiałów informacyjno-promocyjnych.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID-19 na spotkanie stacjonarne liczba miejsc jest ograniczona do 50 osób.

Link do opisu konferencji i rejestracji stacjonarnej/on-line:

Konferencja NAWA